Spain Reference

خانه - اقامت اسپانیا - اسپانیا به عنوان ارزان‌ترین کشور برای زندگی در سال 2024

به گزارش یک شاخص که به تمامی هزینه‌های زندگی از جمله غذا، بنزین و قبوض انرژی می‌پردازد، اسپانیا به عنوان ارزان‌ترین کشور برای زندگی در سال 2024 ظاهر شده است. شاخص هزینه زندگی در خارج از کشور، توسط وب‌سایت Property Guides تهیه شده است و هزینه‌های زندگی را در 13 کشور مقایسه می‌کند، هزینه‌های انگلیس را با هزینه‌های اسپانیا، فرانسه، ایتالیا، پرتغال، قبرس، یونان، ایرلند، آلمان، آمریکا، کانادا، استرالیا و نیوزیلند مقایسه می‌کند.

برای افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی نزدیک به انگلیس را دارند، نتایج این تحقیق نشانگر این است که اسپانیا به عنوان ارزان‌ترین کشور برای زندگی ظاهر شده است. این تحلیل نشان می‌دهد که چه تجربیاتی از نظر هزینه را یک مهاجر، صاحب خانه تعطیلاتی یا بازنشسته در مواجهه با آن خواهند کرد هنگامی که به خانه جدیدی در خارج از کشور می‌آیند.

هزینه‌های روزانه زندگی

بر خلاف گزارش‌های دیگر که عمدتاً برروی هزینه‌های سفر یا تفریح تمرکز دارند، این گزارش به عمق هزینه‌های روزانه زندگی نفوذ می‌کند تا یک دید واقعی از هزینه‌های روزانه را برای هر کسی که در حال ساکن شدن در خانه جدید خارج از کشور است، فراهم کند.

سبد کالاها: در این گزارش شامل مصرفی‌های روزانه مانند یک لیتر شیر و یک قرص نان است، اما چند دستور که در بریتانیا محبوب هستند مانند چای (و یک شیشه جین) را هم اضافه کرده‌اند. آن‌ها همچنین هزینه را برای تنظیم خانه جدید شما، از جمله مواد تزئین مانند رنگ و هزینه قفسه‌های کتابخانه ایکیا، و هزینه یک نظافتچی برای نگه داشتن خانه شما تمیز و مرتب بررسی کرده‌اند. این گزارش همچنین قیمت‌های اقلام و فعالیت‌های تفریحی محبوب را بررسی کرده است: از هزینه اشتراک نتفلیکس تا قیمت بلیت سینما.

قیمت برق

آن‌ها همچنین تصمیم به بررسی قیمت برق در سراسر اروپا گرفته‌اند، به ویژه با توجه به بحران انرژی که هزینه‌ها را در همه جا افزایش داده است. در حالی که قطعاً در انگلیس ارزان نیست، اما برق هنوز هزینه‌های بالاتری در قبرس، ایالات متحده و کانادا دارد، در حالی که در اسپانیا و ایتالیا به طور قابل توجهی ارزان‌تر است.

نتیجه این است که همان “سبد کالاها” که در انگلیس 2335 یورو هزینه داشته، در اسپانیا فقط 1515 یورو هزینه می‌شود – یک صرفه‌جویی عظیم 820 یورو. احتمالاً این موضوع به عنوان یک موضوع جالب تراشیده نخواهد شد که انگلیس تقریباً 53% گرانتر است.

مشاهده نظرها +
بستن نظرها -
Spain Reference
All About Spain