Spain Reference

خانه - درباره اسپانیا - جزيره‌ ای برای اجاره در ايبيزا

جزيره‌ ای برای اجاره در ايبيزا

در همسایگی جزیره‌ ایبیزا در اسپانیا جزیره‌ محرمانه‌ای برای اجاره کردن وجود دارد که هزینه اجاره آن رقم هنگفتی معادل ۱۹۲.۷۶۰ پوند (۲۲۰۰۰۰ یورو) است.

این جزیره کوچک و شگفت انگیز به نام Isla Sa Ferradura هکتار وسعت دارد و در دریای بالریک قرار گرفته است و ویلایی خیره کننده با ۹ اتاق خواب و ۲ استخر شنا در این جزیره قرار دارد. یکی از این استخرها ۲۳ متر است و لبه آن به صورت اینفینیتی ساخته شده و دیگری داخل باغ های گرمسیری کنار ویلا قرار گرفته است. استخر های اینفینیتی که به محو شدن لبه آنها معروف هستند این وهم را ایجاد می کنند که مرزی ندارند و مسقیماً به افق و یا جریان دریا وصل می شوند.

این ویلا قابلیت اسکان ۱۸ میهمان را دارد و همه اتاق خواب ها دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند. یک باشگاه ورزشی و یک استراحتگاه با سبک شرقی به همراه اتاق ماساژ و حمام بخار نیز در این جزیره برای رفاه بیشتر میهمانان در نظر گرفته شده است.

میهمانان این ویلا از چشم اندازهای تماشایی آن لذت خواهند برد و با دانستن اینکه هزینه اجاره شامل ماموران امنیتی در شب برای حافظت از ویلا به همراه ۲۲ کارمند هم می شود، احساس امنیت خواهند داشت. این مجموعه دارای جایگاهی برای دی جی و صحنه ای برای کنسرت های خصوصی نیز هست.

دسترسی به این جزیره کوچک از طریق راهی خصوصی در سرازیری کنار ساحل امکان پذیر است و راه شیکتر دسترسی به آن با استفاده از قایق است.

مشاهده نظرها +
بستن نظرها -

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Spain Reference
All About Spain