Spain Reference

خانه - اقامت اسپانیا - ویزای طلایی اسپانیا (اقامت اتحادیه اروپا) – معرفی و الزامات

ویزای طلایی یکی از گزینه‌های محبوب برای افرادی است که تمایل به سرمایه‌گذاری در املاک اسپانیا دارند. با خرید اپارتمان، واحد اداری یا تجاری به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو در بخش املاک اسپانیا، افراد می‌توانند به همراه خانواده‌شان اقامت در این کشور را بدست آورند. این ویزا به فرصت کار در اسپانیا بدون نیاز به اقامت دائمی همراه است و همچنین امکان مسافرت آزاد در قلمرو شنگن را نیز به شما می‌دهد. در ضمن، شما نیازی به اقامت اجباری در اسپانیا نخواهید داشت و کافی است یک روز حضور در سال برای تمدید اقامت اختصاص دهید. همچنین، این ویزا به شما اجازه می‌دهد ملک خود را برای درآمدزایی ارزی ماهیانه اجاره دهید.

این ویزا در ابتدا برای مدت ۳ سال صادر می‌شود (که در نسخه قبلی ۲ سال بود) و قابلیت تمدید به مدت ۵ سال را دارد. اعضای خانواده مستقیماً وابسته به سرمایه‌گذار نیز می‌توانند از این ویزا بهره‌مند شوند، از جمله همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال.

برای انتقال وجه به اسپانیا، شهروندان ایرانی نیاز به پاسپورت معتبر، شماره شناسایی خارجی (NIE) و مدارکی برای نشان دادن منبع پول دارند. وکیل رسمی اسپانیایی ما با تخصص در امور اسپانیا با سازمان‌های مختلف همکاری می‌کند تا به مشتریان ایرانی در انتقال وجوه به اسپانیا کمک کند.

مشاهده نظرها +
بستن نظرها -
Spain Reference
All About Spain