Spain Reference

خانه - اطلاعات کلی اسپانیا - مدرک کارشناسی در اسپانیا

هدف از تحصیل در مقاطع کارشناسی در اسپانیا، ارائه یک دید گسترده اما کلی از یک رشته خاص با تمرکز بر زمینه کاری مربوط به آن است. در زبان اسپانیایی ، این درجه “grado” نامیده می شود. برای فارغ التحصیلی با این نوع مدرک ، مد ارج مختلفی وجود دارد که دانشجویان باید کسب کنند. مدرک کارشناسی نیز لیسانس نامیده می شود و حداقل مدرکی است که اکثر افراد در یک رشته خاص نیاز دارند.

گذراندن  240 واحد ECTS طی یک دوره چهار ساله مورد نیاز است. علاوه بر این ، نوشتن پایان نامه دوره چهارساله اجباری است. برخی از دانشجویان با ثبت نام در فعالیت های فوق برنامه ترجیح می دهند سرعت جمع آوری واحدهای خود را افزایش دهند. یک نکته ، حداکثر واحدهایی که می توانید هر سال کسب کنید 90 واحد است. وقتی کسی دوره تحصیل خود را انتخاب می کند ، یک برنامه ساختاری وجود دارد که باید آن را دنبال کند. در بسیاری از موارد ، فقط 10٪ یا کمتر از دوره ها انتخابی هستند.

 استانداردهای خاصی نیز وجود دارد که باید در مورد دانشجوی خارجی مقیم اسپانیا در طول دوره کالج خود بدانید. ‘سیستم انتقال اعتبار اروپا’ که اغلب به عنوان ECTS نامیده می شود ، استانداردی است که دانشگاه های منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) از آن استفاده می کنند. دلیل اصلی استفاده از آن حفظ سیستم درجه بندی استاندارد است. اعتبار دریافت شده این سیستم بر اساس کار انجام شده است و همچنین شامل موارد زیر است: ساعات تحت پوشش کلاس ، خودخوانی ، کار کتبی و امتحانات عملی. یک اعتبار ECTS برابر با 25 ساعت مطالعه است. اگر دانشجوی تمام وقت هستید ، انتظار می رود سالانه 60 واحد اعتبار کسب کنید.

چه شرایطی برای تحصیل در دانشگاه های اسپانیا که در این سیستم قرار دارند لازم است؟

فرد باید مدرک پایان تحصیلات متوسطه یا معادل آن را داشته باشد. بسته به دانشگاه ، یک آزمون پذیرش نیز ممکن است وجود داشته باشد ، و همچنین مقاطع خاص برای این آزمون ها وجود دارد. نکته دیگر شرایط خاص پذیرش دوره است ، البته این موارد بسیار متفاوت است. مدارک زبان نیز وجود دارد که اکثر دانشگاههای اسپانیا به آنها نیاز دارند که اکثرا زبان انگلیسی است که آزمون های پایه مهارت انگلیسی مانند آیلتس ، تافل و غیره برای اکثر موسسات آموزشی در نظر گرفته شده است.

برخی از رایج ترین مدارک کارشناسی در اسپانیا عبارتند از:

هنر و علوم انسانی، علوم، قانون کسب و کار، مهندسی و حقوق اجتماعی.

بیشتر دانشگاه های اسپانیا در این دوره ها مدرک کارشناسی ارائه می دهند. آنها به شما کمک می کنند پا به عرصه بگذارید و سپس شما را به سطح بعدی در تحصیل میرسانند.

مشاهده نظرها +
بستن نظرها -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + نه =

Spain Reference
Spain information reference