Spain Reference

خانه - خبرها - نحوه عملکرد ووچر توریستی اندلس

هر یک از افرادی که در شهرداری اندلس ثبت نام کرده اند یا دارای کارت اندلس هستند می توانند به شکل ساده و مستقیم و از طریق آژانس مسافرتی یا سایتهای رزرو هتل حداقل دو شب را در یک مرکز اقامتی که دارای نشان اندلس سگورا است، رزرو کنند یا در صورتی که فقط دو شب قصد اقامت دارند مستقیما با مرکز اقامتی هماهنگ کنند. 

برای اینکه بدانید کدام یک از آژانسها و مراکز اقامتی به عنوان بخشی از طرح اندلس سگورا فعالیت می کنند، میتوانید در موتورهای جستجوگری که مخصوص جستجوی مراکز توریستی و خدمات اقامتی هستند وارد شوید، فعالیت مربوطه را جستجو کنید و تیک مربوط به اندلس سگورا را فعال کنید. بعد از انجام جستجو، فرم تقاضانامه را پر کنید و بعد از پرداخت صورتحساب مربوط به مراکز اقامتی و آژانسها، همه مدارک را به هییت ارضی استان محل اقامت خود پست کنید. 

بعد از بررسی مدارک، 25 درصد از مبلغ محل اقامت از جمله خدمات صبحانه تا سقف 200 یورو پس داده می شود. در صورت اقامت چهار شب یا بیشتر در اقامتگاه های توریستی، 50 درصد صورتحساب حداکثر تا 500سقف یورو بازپرداخت می شود. این وضعیت در مورد رزروهایی است که منحصراً از طریق آژانس های مسافرتی توسط افراد بالای 65 سال و زیر 25 سال انجام شده باشد. متقاضیان میتوانند حداکثر سه بار از این طرح بهره مند شوند

مشاهده نظرها +
بستن نظرها -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پانزده =

Spain Reference
Spain information reference